Raha külluse energia aktiveerimine

„Elul on meile pakkuda rohkemat, kui vaesus!

Vahel oleme me oma mineviku karma küüsis, kus negatiivne energia ei lase raha küllusel meie juurde jõuda.”

Selgeltnägija Gunnari raha külluse energia aktiveerimine on hea ette võtta, kui Sul esineb kestev raha puudus, raha justkui libiseb käest või raha pole piisavalt ka rohke töö tagajärjel, aga tunned sisimas, et elada saaks palju paremini. Raha külluse energia aktiveerimine aitab avada küllusekanalid nii, et küllus jõuab Sinuni ja tunned, kuidas raha rohkem kätte jääb. Raha külluse energia aktiveerimine aitab kaasa ka äritehingute edukusele ja olulistele rahaga seotud otsustele.

Milleks raha külluse energia aktiveerimine?

Rahal on oma energia, mis vajab nagu inimesed, esemed ja paigad, vahel puhastamist. Raha külluse puudus on sageli tingutud karmalistest asjaoludest, mis on päritud suguvõsast või seatud tahtmatult inimese enda poolt.

Raha külluse energia aktiveerimine aitab puhastada negatiivse raha energia ning panna liikvele külluse energia. Selgeltnägija Gunnar eemaldab takistused, mis piiravad materiaalsete vahendite kätte jäämist ning avab küllusekanali, et raha saaks sisse tulla. Ettevõttesse tekib rohkem raha sissetoovaid kliente. 

Raha külluse energia aktiveerimine aitab:

  • parandada rahalist sissetulekut;
  • tunned, et raha jääb rohkem kätte;
  • paranevad ettevõtte äritehingud.

Selgeltnägija Gunnari raha külluse energia aktiveerimine hakkab mõjuma 40 päeva pärast rituaali läbiviimist. Selgeltnägija Gunnar ei teosta raha külluse rituaali alkohoolikutele, narkomaanidele ja kasiinosõltlastele. 

Raha külluse energia aktiveerimise vajaduse sagedus

Raha külluse energia aktiveerimine on pidev protsess, mida on soovitav läbida mitmeid kordi. Parim aeg on siis, kui tunned endas soovi raha energia aktiveerimiseks.

Raha külluse energia aktiveerimisele kuluv aeg ja koht

Selgeltnägija Gunnari raha külluse energia aktiveerimisese rituaal võtab aega umbes pool tundi ja parima tulemuse saavutamiseks on vajalik kohtuda silmast-silma. Selgeltnägija Gunnar on liikuv üle terve Eesti.