Antiikmööbli energeetiline puhastamine

Selgeltnägija Gunnari antiikmööbli energeetiline puhastamine on soovitav ette võtta, kui omad vanemat sorti mööblit, sh antiikmööblit või lausa antiikmööbli poodi. Ajalooline antiikmööbel on sageli pikka aega talletanud erinevaid raskeid olukordi, mille mõju kandub edasi uuele läheduses viibivale omanikule. Selgeltnägija Gunnari antiikmööbli energeetiline puhastamine aitab eemaldada mööbliesemest tulenevad halvad emotsioonid, rõhuvad olukorrad, müügi ebaõnne ja ajab ära mööbliga kaasas käivad vaimud. 

“Antiikmööbli puhastamine halvast energiast ja vaimudest aitab leida rahu nii enda kui ka vaimolenditega, kes mööbliga juba kümneid või sadu aastaid kaasas käivad.”

Milleks antiikmööbli energeetiline puhastamine?

Oluline on mõista, et igasugune mööbel talletab erinevad energiad enda sisse. Vanad mööbliesemed on olnud erinevate raskete situatsioonide keskel pikka aega ja me tavainimestena tegelikult kunagi ei tea, millega ja kellega mööbel kokku on puutunud. Antiikmööbli kogemused on pikaaegsed ja on sageli seotud sõdade, raskete mälestuste ja mööbli sisse kolinud vaimolenditega. Igal vanemal mööbliesemel on oma lugu, mida pajatada, ning oma talletunud energia. Selgeltnägija Gunnaril on võime näha antiikmööbli sisse ja aidata lahti saada mööblis elavate vaimolendite tekitatud vaevustest ning kustutada mööbli negatiivsed võnked.

Antiikmööbli energeetiline puhastamine aitab:

  • päästab mööblist tingitud vaevustest; 
  • eemaldab mööblis olevad ja elavad vaimolendid ning sulgeb ebavajalikud portaalid;
  • hõlbustab antiikmööbli edutuna tunduvat müüki;
  • toob tagasi koduse tunde antiikmööbliga ruumis. 

NB! Selgeltnägija Gunnar kutsub olema eriti ettevaatlik antiiksete peeglitega, mis võivad olla elus- ja vaimudemaailma vahelised portaalid. 

Antiikmööbli energeetilise puhastamise sagedus

Energeetilise puhastamise protsessi läbimine annab kindluse, et kauni välimusega mööbel ajaloost mõnd eelmist omanikku või halva energiaga olukorda kaasas ei kanna. Mööbli energeetiline puhastamine on ühekordne protsess, kuni mööbli läheduses ei juhtu suuri sündmuseid, surma vms. 

Antiikmööbli energeetilise puhastamisele kuluv aeg ja koht

Antiikmööbli puhastamine halvast energiast ja vaimudest on ajaliselt sõltuv konkreetsest mööblitükist ja kestab kuni paar tundi. Antiikmööbli energeetiline puhastamine leiab aset mööbli asukohas – Selgeltnägija Gunnar on liikuv üle terve Eesti.