Energeetiline puhastamine

Kui Sinu enesetunne on halb, Sind vaevavad tervisehädad, tabletid ei aita Sul terveks saada,  Sa ei tunne end oma kodus hästi, tülitsed sageli või oled pidevalt väsinud ja vaevled energia puuduse käes, on need ainult mõned näited, mis viitavad, et Sa võid vajada energeetilist puhastamist. Selgeltnägija Gunnar selgitab välja Sinu probleemide põhjused, puhastab kõik negatiivsed enerigiad ja paneb peale positiivsed, et Saaksid oma elu kvaliteetselt elada. 

  • Kodu energeetiline puhastamine – soovitav, kui Sa oled ostnud uue kodu või Sa tunned ennast oma kodus halvasti. Kodu energeetilise puhastamise tulemusel vabaned Sinu kodus olevast negatiivsetest energiatest ja portaalidest, mis võivad olla põhjustatud kodu varasematest elanikest, ebameeldivatest külalistest või vaimolenditest. Kodu energeetilise puhastamise tulemusel tunned end oma kodus turvaliselt ja hästi.
  • Sinu enda energia energeetiline puhastamine – soovitav, kui Sinu tervis ei ole korras, tunned end halvasti, tülitsed sageli või Sul on hirm tuleviku või kummalisena näivate asjade ees. Energia energeetiline puhastamine hõlmab aurateede ja tšakrate puhastamist. Sinu energia energeetilise puhastamise tulemusel paraneb Sinu tervis, vabaned hirmudest ja tunned end märgatavalt paremini.
  • Ettevõtte energeetiline puhastamine – soovitav, kui tunned, et Sinu ettevõttel võiks minna tunduvalt edukamalt, pole piisavalt tööd, töö pole kasumlik või on käsil mõni oluline tehing. Ettevõtte energeetilise puhastamise käigus puhastab Gunnar nii ettevõtte juhi kui ka ettevõtte energia, mille tulemusel muutuvad tehingud kasumlikemateks, uued tööd jõuavad kergemini ettevõttesse ja vähenevad töötajatevahelised pinged.
  • Antiikmööbli energeetiline puhastamine – soovitav, kui Sa omad antiik- või kasutatud mööblit,  ja Sa ei tunne end mööbli läheduses hästi. Antiikmööbli energeetilise puhastamise tulemusel vabaned mööblisse pesitsema jäänud vaimolenditest, kustub ära mööblisse talletunud negatiivne energia, mille tulemusel tunned end mööbli läheduses hästi ja energilisemalt.