Selgeltnägija Gunnar – mitmenda põlve selgeltnägija

Selgeltnägija Gunnar on mitmenda põlve selgeltnägija, kelle sensitiivsed võimed avaldusid peale rasket autoavariid 2013. aastal. Ennast pidevalt täiendades arendab Gunnar oskuseid inimesi nende mures aidata. Selgeltnägija Gunnar on oma võimetega abiks inimeste, ruumide ja antiikmööbli puhastamisel ning raha energiakanali aktiveerimisel, mille tulemusena paraneb oluliselt inimese elu kvaliteet.

“Inimeste aitamise andmisrõõm on maailma parim emotsioon!”

Gunnaril on lisaks Selgeltnägijale mitmeid nimesid: Meedium, Energeetiline Puhastaja, Šamaan ja Maag. Kõiki erineva valdkonna oskuseid vajab Gunnar inimeste aitamiseks, mis on Selgeltnägija Gunnari ettemääratud saatus ja meelistegevus. Gunnar on saanud ka Valge Maagi pühitsuse.

Selgeltnägija Gunnari valdkonnad

Energeetiline puhastamine on pinnas positiivsusele, parematele suhetele, edule töös ning äris ja heale tervisele. Energeetilise puhastamise tulemusel vabaned vaimolenditest, negatiivsetest energiasammastest ning tahtlikest ja mittetahtlikest needustest, pidevast rahatuse tundest. Gunnari võimsad positiivsed lausumised programmeerivad Sinu elu jätkuma positiivses suunas.

Selgeltnägija Gunnari poole pöördu julgelt, kui Sinu:

  • kodus on rahutu ja halb olla;
  • raha energia on kinni;
  • tunned pidevat väsimust ja rusutust;
  • kahtlustad, et Sinu kodus võib elada vaimolend;
  • oled ostnud uue kodu või kolinud uuele äripinnale;
  • kodused suhted pere ja lähedastega on konstantselt konfliktsed; 
  • omad antiikseid esemeid;
  • teed järjepidevalt halbu ja edutuid otsuseid – nii tööl kui ka eraleus;
  • koged oma elus justkui needust, mis pidevalt kordub;
  • tunned, et vajad energeetilist puhastust. 

Selgeltnägija Gunnari taustalugu

Selgeltnägija Gunnar oli aastaid esoteerikavaldkonna vastu väga skeptiline ning ei uskunud selgeltnägemisse ja talle ettemääratud saatust. Gunnari tugev ebausk esoteerika maailma vastu kestis kuni tõsiste tervislike probleemideni, sh infarkt ja raske autoavarii aastal 2013.

“Minust käis siis justkui “klõps” läbi, ma hakkasin asju tajuma, ette nägema ning mõistsin, et inimeste aitamine ja energeetiline puhastamine ongi minule määratud saatus,” kirjeldab Gunnar hetke, mil vaimudemaailm ja kõrgemad jõud reaalseks tegelikkuseks muutusid.

Gunnari selgeltnägija teekond algas enese tervendamisega raskest haigusest ja täieneb järjepidevate õpingutega, et oma ettemääratud saatust järgida ja aidata teisi inimesi. Selgeltnägija Gunnar naudib oma taju, energia ja võimetega inimeste aitamisest saadud andmisrõõmu. 

Segeltnägija Gunnari õpetajad

Selgeltnägija Gunnari suurimaks õpetajaks ning eeskujuks on olnud ja on tänini tema ema, Valge Maag Selgeltnägija Inga. Inspireerivaks õpetajaks on ka Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia direktor Natalja A. Onufrieva. Veel on Selgeltnägija Gunnar omandanud šamanismi, vaimudega suhtlusoskust ja muid nõiatarkusi esoteerikamaailmas tuntud Brasiilia šamaani, väliseestlasest Henno Parksi käe all. Lisaks on Selgeltnägija Gunnar käinud ennast arendamas šamanismi õpetaja Vello Rego juures. Oma võimete arendamist jätkab Selgeltnägija Gunnar pidevalt – selgeltnägemine on pidev elukestev õpe.

Lisainfo

Täpsustuseks olgu öeldud, et Gunnar ei saa aidata inimest tema tahte vastaselt ja puhastada kellegi energiaid luba küsimata. Lisaks ei luba kõrgemad jõud Gunnaril ise teha inimesele ettepanekut energeetiliseks puhastuseks. Inimene ise peab tunnetama vajadust ja pöörduma Gunnari poole – siis saab Gunnar ka aidata. 

Selgeltnägija Gunnar maagina ei tegele needuste ja sajatuste peale panemisega vaid neis vaevustes olijate abistamisega. Selgeltnägija Gunnar on oma tegemistes liikuv üle terve Eesti.