Kodu energeetiline puhastamine

Selgeltnägija Gunnari kodu energeetiline puhastamine ehk kodu puhastamine halvast energiast on vajalik, kui kodus olemine teeb Sind rahutuks, tekib meeletu väsimus, halb enesetunne või lähedastega suhtlemine kodus muutub konfliktseks. Kodu puhastamine halvast energiast ja asendamine positiivse energiaga toob tagasi sooja ning kaitsva kodutunde, mis igas kodus olema peab.

“Kodu ei ole koht keerulisteks suheteks ja halvaks enesetundeks.”

Milleks kodu energeetiline puhastamine?

Kodu energeetiline puhastamine aitab vabaneda Sinu kodus olevast negatiivsest energiast ja portaalidest, mis võivad olla mõjutatud kodu varasemast ajaloost, vaimolenditest, deemonlikest olenditest või negatiivsetest energiasammastest.

.

Kodu halva energia mõningad põhjused:

  • Uue kodu ostmisega saad kaasa eelmiste elanike negatiivsed suhted ja probleemid. Kunagi ei tea, mis nendes ruumides varasemalt juhtunud on. Näiteks, kui eelmised elanikud tülitsesid pidevalt, saad kogu halva energia ka enda perele. Seepärast ei tasu väga imestada, kui Sinugi suhe uues kodus peagi lahkuminekuga päädib. Energeetiline kodu puhastamine aitab halvad energiad kustutada ja Gunnar lisab Sinu kodule head energiad, et tuua tagasi pere ühtsus.
  • Negatiivsed energiasambad võivad koduelanikud pahatihti ka ise oma tülidega tekitada. Erinevatest vaidlustest tekivad negatiivsed energiasambad, mis omakorda tekitavad elanikele aina rohkem tülisid juurde ja leiate peagi ennast tülide lõppematust tsüklist. Kodu energeetiline puhastamine taastab koduse hea energia ja suhted lähedastega.
  • Vaimolend, kes mingil põhjusel majja kinni on jäänud, on igale elavale väga kurnav nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Vaimolend võib olla surnu, kellest koduelanikud ise lahti pole suutnud lasta. Samuti võib tulla vaimolend ka näiteks naabermajast või olla krundil juba ammusest ajast. Ka võib vaimolend tunda ennast häirituna, kui teostad kodus remonti, ja ootamatut ebamugavust tekitada. Ruumide energeetiline puhastamine aitab vaimolendil minna surnute riiki ja rahu saabub nii vaimudele kui ka kodustele. Kodu energeetilise puhastamise tulemusel tunned end oma kodus turvaliselt, terve ja õnnelikuna.
  • Deemonlikud olendid on Sinu kodus, kui  erinevad väikesed esemed Sinu kodus muutuvad aktiivseteks, lendavad ringi ja on inimesele juba ohtlikud. Deemoniga võib olla tegu, kui tunned, et keegi nähtamatu olend tahaks Sind justkui trepist alla lükata ja erinevate asjadega visata. Deemoni kodus olemise tulemusel kardad kodus olla ja tunned, et justkui kurat ise elaks Sinu juures. Deemon toitub inimese eluenergiast ja inimene tunneb end kodus hirmunult ja väsinuna. Õnneks on deemonid kodudes küllaltki harva esinev nähtus ja kodu energeetiline puhastamine aitab kurjast deemonist vabaneda.

Kodu energeetilise puhastamise sagedus

Selgeltnägija Gunnar soovitab kodu energeetilise puhastamise protseduuri vähemalt korra kuus teha ise, vajadusel või korra aastas kutsuda aga tugevamate tajudega spetsialist. Selgeltnägija Gunnar jagab kodu puhastamise protseduuri järel ka käepäraseid nippe, kuidas ruume puhastada halvast energiast nii, et kodu täituks vaid positiivse ja hea energiaga.

Kodu energeetilise puhastamisele kuluv aeg ja koht

Kodu energeetilise puhastamise protseduur võtab aega 1-2h, keerulisematel puhkudel kuni terve päev ja toimub Sinu kodus. Selgeltnägija Gunnar on liikuv üle terve Eesti.