Ettevõtte energeetiline puhastamine

Selgeltnägija Gunnari poolt Sinu ettevõtte energeetiline puhastamine aitab kaasa Sinu ettevõtte sujuvamale rahavoole, positiivsete ja õigete otsuste vastuvõtmisele ning üldisele äriedu ambitsioonile. Ettevõtte juhi enda energia ja negatiivsed energiaväljad mõjutavad ettevõtte ärienergiat. Selgeltnägija Gunnari aitab äritegevust positiivses suunas mõjutada.

“Mittekasumlikud tehingud, lõputu ja vähetulus töö ning valed valikud on iga ettevõtte suurimad ohud.”

Ettevõtte energeetilise puhastamise vajadus

Ettevõtte energeetiline puhastamine on oluline, et saada lahti äri ümber kogunenud halvast energiast, mida kajastavad ettevõtet puudutavad otsused: mittekasumlikud lepingud, vähene töö, töötajate omavahelised hõõrumised ning pingeline keskkond ettevõttes. Selgeltnägija Gunnar aitab äri edenemisele kaasa,  puhastades ettevõtte energia alustalad ning ettevõtte juhi energeetilise välja.

Ettevõtte energeetiline puhastamine aitab:

  • avada külluse- ja rahakanali;
  • võtta vastu õigemaid ja kasumlikumaid otsuseid;
  • leida paremad kliendid ja koostööpartnerid;
  • säilitada kollektiivne hea suhtlus ettevõttes;
  • puhastada tööalastest pingetest tekkinud ettevõttesisene halb energia.

Ettevõtte energeetilise puhastamise sagedus

Ettevõtte energeetiline puhastamise tuleb ette võtta, kui ettevõtte tegevjuht tunneb äri energia kanalite puhastamise vajadust. Lisaks on soovitav ühendust võtta Selgeltnägija Gunnariga, kui on käsil mõne olulise otsuse või tehingu elluviimine. Gunnar annab soovitused, kas tehing on ettevõttele positiivne või tuleks hoopis tegemata jätta ning avab positiivsele tehingule energia ja küllusekanalid. Selgeltnägija Gunnar leiab, et sõltuvalt ettevõttest, lepingute suurusest, sagedustest vms võib ettevõte vajada ka energeetilise puhastamise kordusseansse, et edu kestaks.

Ettevõtte energeetilise puhastamisele kuluv aeg ja koht

Ettevõtte energeetiline puhastamine kestab 1-2 tundi. Energeetiline puhastamine halvast energiast toimub äripinnal kohapeal ja saab alguse ettevõtte juhist, kelle energiaväljas Gunnar ärikanalid aktiveerib. Selgeltnägija Gunnar soovitab ettevõtte juhtidel võtta ettevõtte energeetilist puhastamist kui olulist investeeringut ettevõtte tulemustesse.