Raha külluse aktiveerimine

Raha puudus või rohkus mõjutab tänapäeval meie kõigi igapäevaelu. Kui raha on piisavalt, on elada kerge. Meie hulgas on aga palju inimesi, keda kimbutab pidev raha puudus. Ka siis, kui tööga teenitakse justkui normaalne palk, aga teenitu kaob kiirelt ja kätte ei jää justkui midagi. Mida siis teha?

Selgeltnägija Gunnari sõnul on rahal oma külluse energia, mis vajab aeg-ajalt puhastamist. „Raha küllust on võimalik aktiveerida,“ selgitab Selgeltnägija Gunnar kõigile, kes tunnevad, et neil ei ole raha piisavalt. Kuid tundsid end ära, loe lähemalt ja muuda alatiseks oma rahalist seisu. 

Raha külluse negatiivne energia ehk miks mul raha ei ole

Selgeltnagija Gunnar

Raha puudusel võib olla mitmeid põhjuseid. Vaata edasi, kas mõni Selgeltnägija Gunnari nimetatud põhjustest võib olla Sinu raha külluse energia negatiivseks muutnud.

  • Raha puudus võib olla päritud Sinu esivanematelt. Kaugete sugulaste valed otsused ja halvad valikud liiguvad karmavõlana põlvest põlve ja ei luba küllusel Sinuni jõuda. Me tegelikult ei tea, kuidas või mis situatsioonides on pidanud hakkama saama meie esivanemad. Näiteks erinevad sõjaolukorrad on nõudnud halbu otsuseid, mis aga on tekitanud karmavõla, mis omakorda kandub ema- või isaliini pidi põlvest põlve edasi. Oluline on mõista, et tütre külluse energia põlvneb emaliinist ja poja külluse energia isaliinist. Seega võib juhtuda, et sama pere inimeste külluse energia on täiesti erinev. 
  • Raha küllus ei saa Sinuni jõuda, sest oled ise oma raha külluse energia lukku pannud. Sinu raha energia võib olla negatiivne mitmetel põhjustel, näiteks: koonerdad alatasa rahaga, soovid tasuta asju, virised pidevalt elukalliduse üle, kogud raha ilma suurema eesmärgita, ei ole nõus raha maksma, kuigi oled lubanud, vaidled alatasa kas ikka peab nii palju maksma või arvad, et teised peaksid sulle tasuta tööd tegema, töötad tasuta jpm. Kõik nimetatud põhjused deaktiveerivad positiivse raha energia ja niimoodi võid külluse energia lukku panna nii endal kui ka teisel inimesel, kellele raha maksmata jätad. 

Raha külluse aktiveerimine

Raha külluse energia aktiveerimiseks võid sa paljugi enda jaoks ise ära teha. Kindlasti on soovitav vältida eelmises punktis nimetatud raha energia kinnipanemise käitumisi. Pea meeles, et raha peab olema liikumises ja kogumise korral sea kogumise konkreetne eesmärk. 

Kui Sa aga tunned, et heast käitumisest ainult ei piisa, loe edasi, et teada saada kuidas läheneb külluse aktiveerimisele selgeltnägija Gunnar. Selgletnägija Gunnari ülesanne on esmalt leida üles Sinu raha külluse puudumise põhjused, need eemaldada ja avada küllusekanalid, et Sinu rahaline elujärg paremaks muutuks. Selgeltnägija Gunnar täpsustab, et soov ja tahtmine rahaseisu parandada peab tulema inimese enda seest. Tea, et meile kõigile on ette nähtud küllulslikum elu.

“Me ei pea elama oma esivanemate karmavõlas, mis veel aastasadu hiljem võib negatiivselt mõjutada meie raha küllust ning elu.“

Raha küllusekanali aktiveerimise protsessis rakendab Gunnar kahte kanalit:

  • esivanemate liini puhastamisega kustutab esinevanematelt päritud karma, mis on takistanud raha energia Sinuni jõudmist.
  • raha külluse energia ehk raha külgetõmbe kanal aktiveerimine kutsub raha küllust Sinuni ja aitab raha Sinu juures hoida.

Raha külluse energia aktiveerimine algab 21 päeva pärast kanalite puhastamist ja aktiveerimist. 

Juhud, mil raha külluse energiat aktiveerida ei saa

Raha küllusekanalit ei tohi aktiveerida erinevate sõltuvuste, näiteks mängurluse, alkoholismi ja narkomaania korral. Ei pea just omama suurt kujutlusvõimet, et teada saada, mis juhtub sõltuvusprobleemidega inimesega, kui talle raha juurde tekib. Selgeltnägija Gunnar vastab ausalt, et ta ei saa aidata inimesi, kellel on sõltuvusprobleemid. Seega sõltuvushaigused tuleb kindlasti enne terveks ravida, kui raha küllusekanaleid aktiveerima asuda.

Selgeltnägija Gunnar on veendunud, et igaühel meist on õigus paremale elule. Kui Sinu saatuseks on kogeda vaesust, oled vaesuse kogemuse siin elus juba kätte saanud ja ei pea tegelikult vaevlema raha puuduse käes elu lõpuni. Tegelikult on elul Sulle ka hulga paremaid väärtuseid ja kogemusi pakkuda. 

Selgeltnägija Gunnari sõnul on raha külluse energia aktiveerimine vajalik kõigile, kes leiavad ja tunnevad, et võivad tegelikkuses paremini ja rahakamalt elada. Võta Selgeltnägija Gunnariga ühendust ja aktiveeri oma raha külluse energia.