Kogemuslugu, kuidas kodu energeetiline puhastamine meie perele uue hingamise andis

Olgu kohe öeldud, et kahjuks või õnneks ei lennanud enne kodu energeetilist puhastust minu kodus asjad ringi ja ei ole möllanud hirmus poltergeist. Ka ei tunne ma, et minu kodu valitseksid hirmsad deemonid ja elaksime terve perega kellegi kurja valvsa pilgu all.

Selgeltnagija Gunnar

Lisaks puhastan salveiga oma kodu iga paari kuu tagant ise. Küll aga tundsin, et vajan lisaabi kodu energeetilisel puhastamisel. Miks, kirjutan täpsemalt järgnevalt.

Elan vanemat tüüpi kortermajas, kus teadupärast võib juhtunud olla nii mõndagi. Seintel on mälu ja ma ju tegelikult ei tea, mis elu elasid minu korteri eelmised elanikud.

Selgeltnägija Gunnari poolt teostatavat kodu energeetilist puhastust soovitas mulle minu sõbranna, kes pool aastat tagasi lasi Gunnar Rämsonil oma kodu energeetiliselt puhastada. Sõbranna sai kodu energeetilisest puhastamisest ise suurt abi ja jäi väga rahule. 

Kodu energeetilise puhastamise põhjused ning selgeltnägija Gunnari selgitused ja mõju:

  • Tundsin, et olen pidevalt väsinud ja olin energiast täiesti tühjaks jooksnud. Olin viimasel ajal võtnud küll rohkem aega puhkamiseks, aga energiat ikka polnud. Öösiti ärkasin tihti ja korralikust magamisest polnud juttugi. Tundsin ennast pidevalt väsinuna, minu uni oli katkendlik ja ärkasin sageli üles.
    Selgeltnägija Gunnar selgitas, et minu korterisse oli jäänud ühe kunagi varem siin korteris elanud mehe vaim lõksu. Selgeltnägija Gunnar aitas vaimolendi teise ilma hingekotta.
    Tagantjärgi tõdedes võin tõesti öelda, et vahel tundsin küll kellegi nähtamatu kohalolu oma voodi kõrval. Peale kodu energeetilist puhastamist ma teda enam ei ole tundnud. Selgeltnägija Gunnar teostas kodu energeetilise puhastuse ja ka minu enda energeetilise puhastuse. Peale selgeltnägija Gunnari külaskäiku olen hakanud paremini magama.
  • Teise põhjusena toon välja, et viimasel ajal olime mehega liialt palju tülitsema hakanud. Iga pisiasi muudkui keris sageli suuremaks ütlemiseks ja lõppu ei näinud sel tulevat. Selgeltnägija Gunnar selgitas, et minu kodus olid negatiivsed eneergiasambad, mis on nagu tülikeerised ja mis omakorda tekitasid juurde uusi tülisid. Selliste negatiivsete energiasammaste põhjustajateks oleme me enamjaolt ise ja seepärast on hea aeg-ajalt lasta oma kodu kõikidest negatiivsetest energiatest puhastada. Peale Gunnari kodu energeetilist puhastamist on meil mehega üksteisele ütlemist küll märgatavalt vähemaks jäänud.

Nüüd, peale mitme kuu möödumist, võin kindlalt öelda, et meie kodus on hea energia ja kõigil mõnus olla. Elame mehega jälle sõbralikes suhetes, kodune energia on hea ja nähtamatuid vaime ma ei tunne. Julgen soovitada Gunnar Rämsoni kodu energeetilist puhastamist kõigile, kes ise selleks vajadust tunnevad.